آدام مرادیآدام مرادیآدام مرادی
094-22010011
info@Adammoradi.com

دوره جامع کریپتو و فارکس ( 1 )

پیش نمایش :

سطح دوره : حرفه ای
تعداد قسمت : 110
زمان دوره : 19 ساعت و 20 دقیقه
سرفصل‌های دوره :
فصل اول
فصل دوم
روندشناسی و الگوها
آموزش‌های متفرقه و صرافی ها

دوره جامع کریپتو و فارکس ( ۱ )

اقتصاد کریپتو دنیا را تکان داده است! شاید بدانید که مفهوم بیت کوین که اولین و برترین کریپتو کارنسی در دنیاست ابتدا در سال 2008 توسط ساتوشی ناکاماتو به جهان معرفی شد.  قطعاً خود او نیز نمی‌دانست روزی بیت کوین موجب پدیدار شدن اقتصاد جدیدی به نام اقتصاد کریپتو شده و به طور کلی اقتصاد جهان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

اقتصاد کریپتو بر پایۀ مکانیسم‌های غیر متمرکز است و به علت مزایای زیاد این مفهوم، سرعت رشد آن نیز از زمان پدیدار شدن بسیار زیاد بوده است یعنی می‌توان گفت حجم بازار این تکنولوژی بیش از 2.5 تریلیون دلار است!

حجم بازار و جذابیت‌های سود آوری آن در سال‌های اخیر افراد زیادی را مشتاق به سرمایه‌گذاری در این مارکت کرده است.

اما نکته مهمی که وجود دارد این است که به علت نوسانات بالای بازار کریپتو کارنسی (ارز دیجیتال)، لازم است دراین حوزه  دانش کافی به دست آوریم چرا که اطلاعات بالا در زمینه معاملات ارزش بالایی دارد.

افرادی که در 5 سال اخیر در بازار کریپتو فعالیت داشتند تجربیات بسیاری کسب کردند و با فرصت‌ها و ریسک‌های بسیاری مواجه شدند. همچنین سودها و زیان‌های زیادی را مانند سود 100 برابری و یا زیان 90 درصدی نیز تجربه کردند. آیا صعود و سقوط بازار کریپتو قابل پیش بینی است؟

بله، شاید نتوان شکست قطعی را پیش بینی کرد اما پیش بینی نزولی شدن بازار ممکن بوده و لازم است در تصمیم گیری‌هایمان به آن توجه داشته باشیم.

همچنین می‌توانیم از تجربیات افرادی که سال‌های زیادی در این حوزه فعال بوده‌اند و توانایی تحلیل بازار را دارند نیز استفاده کنیم تا جلوی هر گونه زیان احتمالی را بگیریم و یا آن را به حداقل برسانیم.  حال در این دوره شش ماهه ما سعی داریم  ترکیبی از ترفند های اقتصادی و تحلیل های مختلف و فعالیت در بازار را به شما آموزش دهیم.

ما با داشتن تجربه کار کردن با بیش از ۱۳۰۰۰ هزار دانشجو در این دوره یک بار برای همیشه با جامع‌ترین دوره در رابطه با فارکس و کریپتو و معامله گری در بازار های مالی فارکس و کریپتو، ابتدایی‌ترین مطالب تا اطلاعات حرفه‌ای این حوزه را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

در این دوره دید شفاف‌تری از بازار کریپتو و فارکس را به مخاطبان خود ارائه خواهیم داد تا با دانش و آگاهی بیشتری در سرمایه‌گذاری‌های خود تصمیم‌گیری کنند. بازار کریپتو نیز مانند بازار سهام شاخص‌های متعددی دارد و استفاده از شاخص‌ها برای ارزیابی روند اصلی بازار از بهترین روش‌هاست و همچنین ما می‌خواهیم شما را با انواع استراتژی‌های معاملاتی و کاربرد عملی تحلیل تکنیکال در معاملات آشنا کنیم.

در این دوره شما با مهم‌ترین شاخص‌های تاثیرگذار بر روند بازار کریپتو و فارکس آشنا خواهید شد.

مخاطبین این دوره آموزشی :

  • علاقه‌مندان به بازار فارکس و کریپتوکارنسی
  • سرمایه‌گذاران روی ارزهای دیجیتال
  • تحلیلگران تکنیکال 

ترفند های اقتصادی چیست ؟

تحلیل گر ها فقط به چارت نگاه میکنند اما معامله گران رویاهای بزرگتری در سر دارند . قطعا همه ی ما با مفهوم سرمایه گذاری آشنا هستیم و حتی ممکن است با کلمه هولد ( اصطلاح رایج نگهداری بلند مدت ارزهای دیجیتال ) آشنا باشیم . اما هر زمان اقدام به هولد کردیم در نهایت در زمان های که در تنگنای اقتصادی قرار گرفتیم حتی اگر سرمایه گذاری های ما در ضرر بوده با ضرر از آن سرمایه گذاری خارج شده ایم، این تجربه آشنا و مشترک خیلی از ما افراد فعال در بازار های مالی است .

یکی از بهترین ترفند های اقتصادی برای سرمایه گذاری مدیریت سرمایه ده درصدی است که ما میتوانیم مدعی باشیم ابداع کننده این سبک هستیم به عنوان یک معامله گر در بازار های مالی در بازار ما هم سود را تجربه میکنیم هم ضرر را ! 

مدیریت سرمایه گذاری ده درصدی بر خلاف آنچه که احتمالا شما تصور میکنید اصلا ارتباطی معامله گری ندارد و کاملا روشی برای رسیدن از معامله گری به سرمایه گذاری است . در این روش کافی است تا شما ده درصد سود از هر معامله که سود میشود را به یک سبد سرمایه گذاری بلند مدت منتقل کنید.

در انجام این کار باید به دو نکته توجه کنید :

  • موجودی سبد خودتان را باید هر شش ماه یک بار چک کنید
  • هرگز ده درصد از کل معامله را منتقل نکنید فقط ده در صد از سود

برای مثال من معامله ای را روی اتریوم انجام داده ام و از قیمت ۵۰۰$ اتریوم وارد شده با صد در صد سود در قیمت ۱۰۰۰$ خارج شده ام
مبلغ وارد شده به بازار هزار دلار بوده است که من هزار دلار هم سود کرده ام
حال ده در صد از سود خودم را که صد دلار اتریوم باشد به یک ولتی که فقط آدرس آن را در اختیار دارم و موجودی اش را چک نمیکنم ، منتقل میکنم.